Inspiracja#4 – Pop-art comics makeup (Halloween)

Makijaż inspirowany komiksem, czyli pop-art comics makeup już od jakiegoś czasu chodził nam po głowie. Bardzo ucieszyłyśmy się więc, gdy wyraziliście nim swoje zainteresowanie na naszym fanpageu. Chociaż wydawał się on nie lada wyzwaniem, okazało się, że nie taki wilk straszny, jak go malują. Tym własnie akcentem postanowiłyśmy zakończyć pustkę i ciszę na naszym blogu, by wrócić do was z zapałem i głowami pełnymi pomysłów. 

Superhero

Jak osiągnąć efekt pop-art comics makeup? Wystarczy wyposażyć się w kilka kolorowych eyelinerów, kredek do oczu oraz pomadek, by na kolejne 3 godziny uciec w świat komiksów. W naszym przypadku całej charakteryzacji dopełniła czarna, króciutka peruka, w której nie wyglądałam już zupełnie jak ja. Na krótką chwilę stałam się bohaterką komiksu, może nawet superhero!

Wonder Woman na Halloween?

Czemu nie! Bohater komiksów jak najbardziej nadaje się na halloweenową charakteryzację, zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za sztuczną krwią i postaciami rodem z dreszczowców. Nasza propozycja jest nie tylko efektowna, ale tez dość prosta w wykonaniu.

Oto efekty zanurzenia się w pop-arcie

P.S. Więcej Halloweenowych inspiracji już niebawem 🙂