Trend na Yellow Cheeks, czyli żółty róż do policzków

Jeżeli jeszcze o tym nie słyszeliście, możecie być w niemałym szoku. Wśród instagramowiczek  rozpowszechnił się zupełnie nowy trend – trend na żółte policzki. Żółty róż zainteresował i nas.Tak, właśnie żółte. Wiele dziewczyn wrzuca do sieci zdjęcia swojego nowego, żółtego makijażu. Odsłon #yellowblush jest wiele i każdy ma na ten look inny, ciekawy pomysł. Jest to z pewnością oryginalne rozwiązanie i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Blask i energia

Taką modę wykreowali najprawdopodobniej profesjonalni wizażyści, pracujący przy pokazach mody, czy sesjach zdjęciowych. Nowy kolor miał dodać blasku, ocieplić skórę i uwydatnić kości policzkowe. Wiele osób krytykuje żółty róż, ale znajdą się również jego amatorzy.

W żółtym Ci do twarzy?

Kto miałby używać żółtego różu do policzków? Ma on pasować prawie do każdego typu urody, zwłaszcza do osób o bladej karnacji. Odpowiednio roztarty, indywidualnie dobrany odcień miał sprawdzić się do każdej wiosennej stylizacji.

Zróbmy to!

Nowości i innowacje, a także nietuzinkowe rozwiązania to nasza specjalność. Postanowiłyśmy sprawdzić na własnej skórze najświeższy trend. Wybrałyśmy do tego celu dwa żółte cienie: Paese, Matowy cień do powiek, 457 oraz Makeup Revolution, Mono eyeshadow scandalous, ACID!.  Efekt, jaki uzyskałyśmy, był ciekawy, ale nie przypadł nam specjalnie do gustu. W żółtym różu nie wygląda się promiennie, wygląda się na kogoś … z uszkodzeniem wątroby.

Tutaj delikatnie…

Żółty róż

Żółty róż

… a tu już trochę mocniej

Żółty róż

Żółty róż

Na tym nie mogłyśmy poprzestać. Skoro żółty róż nam nie odpowiadał, spróbowałyśmy innego, szalonego koloru –  fioletu z Makeup Revolution, Mono Eyeshadow Scandalous w kolorze RAVE ALL NIGHT! oraz Glam Shadows, INDYGO. W tym wypadku wyszło równie dziwnie. Efekt można porównać do wielkich, soczystych siniaków…

Żółty róż

Żółty róż

Żółty róż

Żółty róż

Żółty róż

Żółty róż

Odważyłybyście się spróbować któregoś z tych kolorów? Czy waszym zdaniem to hit, czy kit?